Zuhause / Memory / IS66WVH8M8DBLL-100B1LI-TR
minImg
IS66WVH8M8DBLL-100B1LI-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS66WVH8M8DBLL-100B1LI-TR
Paket:
24-TFBGA (6x8)
Beschreibung:
64Mb, HyperRAM, 8Mbx8, 3.0V, 100
Benutzer handbuch
Clock Frequency 100 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface HyperBus
Memory Organization 8M x 8
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 24-TFBGA (6x8)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 40ns
Access Time 40 ns
Memory Size 64Mbit
Package / Case 24-TBGA
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.95V, 2.7V ~ 3.6V