ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS66WVO16M8DALL-200BLI-TR
Hersteller:
Paket:
24-TFBGA (6x8)
Charge:
-
Beschreibung:
128Mb, OctalRAM, 16Mbx8, 1.8V, 2
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Clock Frequency | 200 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Memory Interface | SPI - Octal I/O |
| Memory Organization | 16M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 24-TFBGA (6x8) |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 35ns |
| Access Time | 5 ns |
| Memory Size | 128Mbit |
| Package / Case | 24-TBGA |
| Technology | PSRAM (Pseudo SRAM) |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.95V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | PSRAM |