Zuhause / Memory / IS66WVO32M8DBLL-166BLI
minImg
IS66WVO32M8DBLL-166BLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS66WVO32M8DBLL-166BLI
Paket:
24-TFBGA (6x8)
Auf Lager : 33
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 166 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI - Octal I/O
Memory Organization 32M x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 24-TFBGA (6x8)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 36ns
Memory Size 256Mbit
Package / Case 24-TBGA
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V