Zuhause / Memory / IS66WVQ8M4DBLL-133BLI
minImg
IS66WVQ8M4DBLL-133BLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS66WVQ8M4DBLL-133BLI
Paket:
24-TFBGA (6x8)
Beschreibung:
IC PSRAM 32MBIT SPI/QUAD 24TFBGA
Auf Lager : 444
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 133 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI - Quad I/O
Memory Organization 8M x 4
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 24-TFBGA (6x8)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 45ns
Memory Size 32Mbit
Package / Case 24-TBGA
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V