Zuhause / Memory / IS66WVS1M8ALL-104NLI
minImg
IS66WVS1M8ALL-104NLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS66WVS1M8ALL-104NLI
Paket:
8-SOIC
Beschreibung:
IC PSRAM 8MBIT SPI QPI 8SOIC
Auf Lager : 420
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 104 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI, QPI
Memory Organization 1M x 8
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 8-SOIC
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 7 ns
Memory Size 8Mbit
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 1.65V ~ 1.95V