Intersil
Produkt-Nr.:
ISL21032DPH306Z
Hersteller:
Paket:
SOT-23-3
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
VOLTAGE REFERENCE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 30µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Tolerance | ±1% |
| Current - Output | 7 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 25µA |
| Temperature Coefficient | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Intersil |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 5.5V |
| Base Product Number | ISL21032 |