Intersil
Produkt-Nr.:
ISL24011IVZ
Hersteller:
Paket:
20-TSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC TRANSLATOR UNIDIR 20TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | - |
| Translator Type | Voltage Level |
| Data Rate | - |
| Voltage - VCCA | -5 V ~ 22 V |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | -20 V ~ 40 V |
| Channels per Circuit | 8 |
| Mfr | Intersil |
| Channel Type | Unidirectional |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | ISL24011 |