Intersil
Produkt-Nr.:
ISL6219ACA
Hersteller:
Paket:
28-SSOP/QSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SWITCHING CONTROLLER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
75
$3.838
$287.85
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -10°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | - |
| Serial Interfaces | - |
| Output Type | PWM Signal |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Clock Sync | No |
| Supplier Device Package | 28-SSOP/QSOP |
| Number of Outputs | 3 |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Function | Step-Down |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Power Good |
| Series | - |
| Output Phases | 3 |
| Package / Case | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 1.5MHz |
| Mfr | Intersil |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.75V ~ 5.25V |
| Base Product Number | ISL6219 |