Intersil
Produkt-Nr.:
ISL6327IRZ
Hersteller:
Paket:
48-QFN (7x7)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SWITCHING CONTROLLER, VOLTAGE-MO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
38
$7.6095
$289.161
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | - |
| Serial Interfaces | - |
| Output Type | PWM Signal |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Clock Sync | No |
| Supplier Device Package | 48-QFN (7x7) |
| Number of Outputs | 6 |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Function | Step-Down |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Series | - |
| Output Phases | 6 |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 80kHz ~ 1MHz |
| Mfr | Intersil |
| Package | Bulk |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.75V ~ 5.25V |
| Base Product Number | ISL6327 |