Intersil
Produkt-Nr.:
ISL6363CRTZ
Hersteller:
Paket:
48-TQFN (6x6)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
MULTIPHASE PWM REGULATOR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Series | - |
| Applications | Controller, Intel VR12 |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.25V ~ 1.52V |
| Mfr | Intersil |
| Package | Bulk |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TQFN (6x6) |
| Voltage - Input | 5V ~ 12V |
| Number of Outputs | 2 |