Intersil
Produkt-Nr.:
ISL6423BERZ
Hersteller:
Paket:
24-QFN (4x4)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SWITCHING CONTROLLER, CURRENT-MO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Applications | Converter, Satellite Set-Top Box Designs |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 13.3V ~ 18.3V, 14.3V ~ 19.3V |
| Mfr | Intersil |
| Package | Bulk |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Voltage - Input | 8V ~ 14V |
| Number of Outputs | 1 |