Intersil
Produkt-Nr.:
ISL6424ERZ
Hersteller:
Paket:
32-QFN (5x5)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
DUAL SWITCHING CONTROLLER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Applications | Converter, Satellite Set-Top Box Designs |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 13V ~ 18V |
| Mfr | Intersil |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Voltage - Input | 8V ~ 14V |
| Number of Outputs | 2 |