Intersil
Produkt-Nr.:
ISL6522CRZ
Hersteller:
Paket:
16-QFN (5x5)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SWITCHING CONTROLLER, VOLTAGE-MO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
93
$3.0685
$285.3705
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Serial Interfaces | - |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Clock Sync | No |
| Supplier Device Package | 16-QFN (5x5) |
| Number of Outputs | 1 |
| Duty Cycle (Max) | 100% |
| Function | Step-Down |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Phase Control, Soft Start |
| Series | - |
| Output Phases | 1 |
| Package / Case | 16-VQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 200kHz |
| Mfr | Intersil |
| Package | Bulk |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10.8V ~ 13.2V |
| Base Product Number | ISL6522 |