Intersil
Produkt-Nr.:
ISL6523ACB
Hersteller:
Paket:
28-SOIC
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
DUAL SWITCHING CONTROLLER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
156
$1.824
$284.544
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| w/Sequencer | No |
| Topology | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Number of Outputs | 4 |
| Series | - |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage/Current - Output 2 | Controller, Controller, Controller, 1.2V, - |
| Frequency - Switching | 200kHz |
| Voltage/Current - Output 3 | Controller, Controller, Controller, 1.5V, 40mA |
| Voltage - Supply | 10.8V ~ 13.2V |
| Voltage/Current - Output 1 | Controller, Controller, Controller, 1.3V ~ 3.5V, - |
| Mfr | Intersil |
| w/Supervisor | No |
| Package | Bulk |
| w/LED Driver | No |
| Base Product Number | ISL6523 |