Intersil
Produkt-Nr.:
ISL6563CR
Hersteller:
Paket:
24-QFN (4x4)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
TWO-PHASE BUCK PWM CONTROLLER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Series | - |
| Applications | Controller, Intel VRM9, VRM10, AMD Hammer Applications |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.8V ~ 1.85V |
| Mfr | Intersil |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Voltage - Input | 5V ~ 12V |
| Number of Outputs | 1 |