Intersil
Produkt-Nr.:
ISL6614ACB
Hersteller:
Paket:
14-SOIC
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
171
$1.672
$285.912
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Rise / Fall Time (Typ) | 26ns, 18ns |
| Number of Drivers | 4 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 1.25A, 2A |
| Series | - |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 10.8V ~ 13.2V |
| Mfr | Intersil |
| Channel Type | Synchronous |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 36 V |
| Package | Tube |
| Logic Voltage - VIL, VIH | - |
| Base Product Number | ISL6614 |