Intersil
Produkt-Nr.:
ISL6700IR
Hersteller:
Paket:
12-QFN (4x4)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
230
$1.2445
$286.235
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Rise / Fall Time (Typ) | 5ns, 5ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 12-QFN (4x4) |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 1.4A, 1.3A |
| Series | - |
| Package / Case | 12-VQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 9V ~ 15V |
| Mfr | Intersil |
| Channel Type | Independent |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 80 V |
| Package | Tube |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.2V |
| Base Product Number | ISL6700 |