Intersil
Produkt-Nr.:
ISL84517IH-T
Hersteller:
Paket:
SOT-23-5
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC SWITCH SPST-NCX1 20OHM SOT23
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
650
$0.437
$284.05
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 1nA |
| Crosstalk | - |
| -3db Bandwidth | - |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±1.5V ~ 6V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | - |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 9pF, 9pF |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| On-State Resistance (Max) | 20Ohm |
| Switch Circuit | SPST - NC |
| Mfr | Intersil |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Charge Injection | 10pC |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 100ns, 75ns |