IT1-168P/28-19H
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
IT1-168P/28-19H
Beschreibung:
CONN HDR 168POS GOLD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 168
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Height Above Board -
Mounting Type -
Product Status Last Time Buy
Series IT1
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.020" (0.50mm)