IT1-168P/28-30H
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
IT1-168P/28-30H
Beschreibung:
CONN HDR 168POS GOLD
Mounting Type -
Product Status Active
Series IT1
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.020" (0.50mm)