Zuhause / Heat Shrink Tubing / ITCSF-4500-48"-BLACK-5 PCS
minImg
ITCSF-4500-48"-BLACK-5 PCS
3M
Produkt-Nr.:
ITCSF-4500-48"-BLACK-5 PCS
Hersteller:
3M
Beschreibung:
HEATSHRINK ITCSF
Benutzer handbuch
Inner Diameter - Recovered 1.500" (38.10mm)
Shrink Temperature -
Operating Temperature -55°C ~ 110°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Recovered Wall Thickness -
Material Polyolefin (PO)
Product Status Active
Series ITCSF
Shrinkage Ratio 3 to 1
Type Tubing, Flexible
Length -
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 4.500" (114.30mm)