Zuhause / Heat Shrink Tubing / ITCSN-2000-12"-BLACK-10 PCS
minImg
ITCSN-2000-12"-BLACK-10 PCS
3M
Produkt-Nr.:
ITCSN-2000-12"-BLACK-10 PCS
Beschreibung:
HEATSHRINK ITCSN 2X12" BLK 1=1PC
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inner Diameter - Recovered 0.650" (16.51mm)
Shrink Temperature 121°C
Operating Temperature -55°C ~ 110°C
Storage/Refrigeration Temperature 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Type Tubing, Semi Rigid
Length 1.00' (304.80mm, 12.00")
Shelf Life Start Date of Manufacture
Inner Diameter - Supplied 2.000" (50.80mm)