Zuhause / Heat Shrink Tubing / ITCSN-6000-48"-BLACK-5 PCS
minImg
ITCSN-6000-48"-BLACK-5 PCS
3M
Produkt-Nr.:
ITCSN-6000-48"-BLACK-5 PCS
Beschreibung:
HEATSHRINK 6" X 4' BLACK
Benutzer handbuch
Inner Diameter - Recovered 1.800" (45.72mm)
Shrink Temperature 121°C
Operating Temperature -55°C ~ 110°C
Storage/Refrigeration Temperature 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Type Tubing, Semi Rigid
Length 4.00' (1.22m)
Shelf Life Start Date of Manufacture
Inner Diameter - Supplied 6.000" (152.40mm)