ITS4130QEPDXUMA1
Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
ITS4130QEPDXUMA1
Paket:
PG-TSDSO-14
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 TSDSO-14
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
Input Type Non-Inverting
Output Type N-Channel
Switch Type General Purpose
Output Configuration High Side
Ratio - Input:Output 1:1
Voltage - Load 8V ~ 36V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Rds On (Typ) 130mOhm
Supplier Device Package PG-TSDSO-14
Current - Output (Max) 650mA
Number of Outputs 4
Series PROFET®
Fault Protection Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Package / Case 14-TSSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad