Sensata-Airpax
Produkt-Nr.:
IUGX66-3680-2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CIR BRKR MAGHYDR 2A 250VAC 80VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Actuator Type | Rocker |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | IUG |
| Voltage Rating - DC | 80 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Sensata-Airpax |
| Illumination | - |
| Number of Poles | 2 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Magnetic (Hydraulic Delay) |