Zuhause / Crystals / IXA18-FBFF8-16.000MHZ
minImg
IXA18-FBFF8-16.000MHZ
ILSI
Produkt-Nr.:
IXA18-FBFF8-16.000MHZ
Hersteller:
ILSI
Beschreibung:
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Auf Lager : 3576
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series IXA18
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr ILSI
Frequency 16 MHz