J1MAW-12XP
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
J1MAW-12XP
Beschreibung:
J1MAW-12XP = M39016/7-019P
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 24 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 500 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.63 VDC
Coil Insulation -
Series 1MA
Coil Voltage 12VDC
Must Operate Voltage 7 VDC