J1MSCD-18XMS
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
J1MSCD-18XMS
Beschreibung:
J1MSCD-18XMS = M39016/25-048M
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 7.8 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 2.3 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.91 VDC
Coil Voltage 18VDC
Must Operate Voltage 10.5 VDC