J1MSPD-12XL
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
J1MSPD-12XL
Beschreibung:
J1MSPD-12XL = M39016/25-027L
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 11.7 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 1.025 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.63 VDC
Coil Voltage 12VDC
Must Operate Voltage 7 VDC