JBB50DYFN-S1355
Sullins Connector Solutions
Produkt-Nr.:
JBB50DYFN-S1355
Beschreibung:
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.050
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Contact Finish Gold
Flange Feature -
Gender Female
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Mfr Sullins Connector Solutions
Pitch 0.050" (1.27mm)