JBXEA3G22FCSDS
Souriau-Sunbank by Eaton
Produkt-Nr.:
JBXEA3G22FCSDS
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 22POS GOLD CRIMP
Ingress Protection IP40
Voltage Rating 560V
Contact Finish Thickness - Mating 19.7µin (0.50µm)
Current Rating (Amps) 5.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 125°C