JBXEA3G30FPSDS
Souriau-Sunbank by Eaton
Produkt-Nr.:
JBXEA3G30FPSDS
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 30POS GOLD SLDR
Ingress Protection IP40
Voltage Rating 400V
Contact Finish Thickness - Mating 19.7µin (0.50µm)
Current Rating (Amps) 3.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 125°C