JCB50DYFN-S1355
Sullins Connector Solutions
Produkt-Nr.:
JCB50DYFN-S1355
Beschreibung:
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.050
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 100
Color Black
Gender Female
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Number of Positions/Bay/Row 50
Series -
Mfr Sullins Connector Solutions
Pitch 0.050" (1.27mm)