JM38510/12501SGA
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
JM38510/12501SGA
Hersteller:
Texas Instruments
Paket:
TO-99-8
Beschreibung:
MONOLITHIC SAMPLE AND HOLD CIRCU
Benutzer handbuch
Voltage - Supply Span (Max) 36 V
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Output Type Single-Ended
Slew Rate -
Mounting Type Through Hole
Current - Supply -
Current - Input Bias 25 nA
Product Status Active
Supplier Device Package TO-99-8
Voltage - Input Offset 3 mV
Series -
Package / Case TO-99-8 Metal Can
Voltage - Supply Span (Min) 10 V
Mfr Texas Instruments
Number of Circuits 1
Package Tray
Amplifier Type Sample and Hold
Current - Output / Channel 25 mA