JMGSCD-12PW
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
JMGSCD-12PW
Beschreibung:
JMGSCD-12PW = M39016/42-051P
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style PC Pin
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 800 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.64 VDC
Coil Voltage 12VDC
Must Operate Voltage 7 VDC