JMGSCD-48P
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
JMGSCD-48P
Beschreibung:
JMGSCD-48P = M39016/42-038P
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style PC Pin
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 11000 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 2.4 VDC
Coil Voltage 48VDC
Must Operate Voltage 25.8 VDC