JMGST-12MW
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
JMGST-12MW
Beschreibung:
JMGST-12MW = M28776/7-010M
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 17.7 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 800 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.65 VDC
Coil Voltage 12VDC
Must Operate Voltage 7.1 VDC