JMGST-18PW
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
JMGST-18PW
Beschreibung:
JMGST-18PW=M28776/7-011P
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 13.8 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 1600 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.97 VDC
Coil Voltage 18VDC
Must Operate Voltage 10.6 VDC