JMK316ABJ226KLHT
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
JMK316ABJ226KLHT
Hersteller:
Taiyo Yuden
Beschreibung:
CAP CER 22UF 6.3V X5R 1206
Auf Lager : 2490
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X5R
Product Status Not For New Designs
Ratings AEC-Q200
Series M
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 22 µF