JMSC-18XP
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
JMSC-18XP
Beschreibung:
JMSC-18XP = M39016/11-040P
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Termination Style PC Pin
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 1600 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.92 VDC
Coil Voltage 18VDC
Release Time 2 ms
Must Operate Voltage 9.8 VDC