JMSCD-18XL
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
JMSCD-18XL
Beschreibung:
JMSCD-18XL=M39016/16-040L
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style PC Pin
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 1600 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.92 VDC
Coil Voltage 18VDC
Must Operate Voltage 9.8 VDC