JMSPD-12XM
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
JMSPD-12XM
Beschreibung:
JMSPD-12XM = M39016/16-027M
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style PC Pin
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 850 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.64 VDC
Coil Voltage 12VDC
Must Operate Voltage 7 VDC