JMSWD-48XL
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
JMSWD-48XL
Beschreibung:
JMSWD-48XL=M39016/16-022L
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style PC Pin
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 11000 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 2.4 VDC
Relay Type General Purpose
Series Military, MIL-R-39016/16, MSD, CII
Coil Voltage 48VDC
Must Operate Voltage 25.8 VDC