Panduit Corp
Produkt-Nr.:
JP2CMB-L6
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
J-PRO CABLE SUPPORT SYSTEM CEILI
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.251
$6.251
10
$6.0838
$60.838
25
$5.91508
$147.877
50
$5.74617
$287.3085
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Blue |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel |
| Mounting Type | Ceiling Mount, Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | 3/16" (M5), 1/4" (M6), and 3/8" (M10) |
| Series | Stronghold™, J-Pro™ |
| Type | Support, J-Hook |
| Panel Thickness | - |
| Length | 5.800" (147.32mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Height | 4.800" (121.92mm) |
| Features | Slotted for Tak-Ty® Cable |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 1.800" (45.72mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 2.000" (50.80mm) |
| Base Product Number | JP2C |