Panduit Corp
Produkt-Nr.:
JP4DW-X20
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
J-PRO CABLE SUPPORT SYSTEM DROP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel |
| Mounting Type | Wall Mount, Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | - |
| Series | StrongHold™ |
| Type | Support, J-Hook |
| Panel Thickness | - |
| Length | 6.800" (172.72mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Height | 9.240" (234.70mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 6.800" (172.72mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 4.000" (101.60mm) |
| Base Product Number | JP4DW |