Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
JS211126-AA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP FILM 12UF 10% 210VAC CHAS MT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.909
$5.909
10
$3.67365
$36.7365
40
$3.025512
$121.02048
200
$2.42896
$485.792
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Motor Run |
| Height - Seated (Max) | 1.280" (32.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 1.555" L x 1.051" W (39.50mm x 26.70mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | SMF |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Rectangular Box |
| Voltage Rating - AC | 210V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 12 µF |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | JS211126 |