JWK107C7105MV-T
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
JWK107C7105MV-T
Beschreibung:
CAP CER 1UF 6.3V X7S 0306
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X7S
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series W
Package / Case 0306 (0816 Metric)
Thickness (Max) 0.022" (0.55mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 1 µF