JWK212C6106MD-T
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
JWK212C6106MD-T
Hersteller:
Taiyo Yuden
Beschreibung:
CAP CER 10UF 6.3V X6S 0508
Auf Lager : 249
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Temperature Coefficient X6S
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series W
Package / Case 0508 (1220 Metric)
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 10 µF