NKK Switches
Produkt-Nr.:
JWL11RC2A/UCV-WL
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
POWER ROCKER, SNAP-IN, W/ 12" WI
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$15.371
$15.371
10
$13.77785
$137.7785
25
$13.1727
$329.3175
50
$12.49117
$624.5585
100
$12.03707
$1203.707
250
$11.279996
$2819.999
500
$10.447226
$5223.613
1000
$9.369375
$9369.375
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Actuator Marking | O - |
| Ingress Protection | Dust Proof |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Concave (Curved) |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 29.50mm x 20.50mm |
| Current Rating (Amps) | 16A (AC) |
| Circuit | SPST |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Mechanical Life | 25,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | JW |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 25,000 Cycles |
| Mfr | NKK Switches |
| Features | - |
| Package | Box |
| Color - Actuator/Cap | Red |