NKK Switches
Produkt-Nr.:
JWL22RAA/UCV-WL
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
POWER ROCKER, SNAP-IN, W/ 12" WI
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$23.636
$23.636
10
$21.4681
$214.681
25
$20.50366
$512.5915
50
$19.418
$970.9
100
$18.694385
$1869.4385
250
$17.488322
$4372.0805
500
$14.926875
$7463.4375
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | Dust Proof |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Concave (Curved) |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 29.50mm x 20.50mm |
| Current Rating (Amps) | 16A (AC) |
| Circuit | DPDT |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Mechanical Life | 25,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | JW |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 25,000 Cycles |
| Mfr | NKK Switches |
| Features | - |
| Package | Box |
| Color - Actuator/Cap | Black |